A Dél-Dunántúli Régió vezetőségének határozata alapján az alábbi versenyzők érdemelték ki az ÉV ÍJÁSZA elismerést 2016-ban.
Nevük alatt nemzetközi, országos, GP- valamint régiós bajnoki eredményeik kerültek feltüntetésre.
A díjak a DDR 3D Bajnokság I. fordulója alkalmával, 2017. április 29-én, Foktőn kerülnek kiosztásra.
Felnőtt nő kategória
Kun Alíz - Celőke MIE
Időpont |
Helyszín |
Verseny típusa |
Helyezés |
2016.01.15-17 |
Nimes |
WA terem világkupa |
48. hely |
2016.02.21 |
Bp. FEHOVA |
IFAA OB |
1. hely |
2016.03.20 |
Kecskemét |
WA Terem OB |
1. hely |
2016.04.23-24 |
Kamnik |
CEC kupa |
2. hely |
2016.06.11 |
Arad |
CEC kupa |
1. hely |
2016.07.23-24 |
Gödöllő |
Terep OB |
1. hely |
2016.08.22-27 |
Sopron |
HDH IAA 3D VB |
1. hely |
2016.10.01 |
Pécel |
3D OB |
1. hely |
2016.10.09 |
Tápiószentmárton |
Pálya OB |
1. hely |
|
|
3D GP sorozat |
1. hely |
|
|
Terep GP sorozat |
1. hely |
|
|
Pálya GP és Liga Kupa sorozat |
1. hely |
Felnőtt férfi kategória
Bóka László - Celőke MIE
Időpont |
Helyszín |
Verseny típusa |
Helyezés |
2016.06.27-07.01. |
Ausztria |
IFAA EB |
1. hely |
2016.08.22-27 |
Sopron |
HDH IAA 3D VB |
1. hely |
Kiskorú lány kategória
Barta Nikolett - Alisca
Időpont |
Helyszín |
Verseny típusa |
Helyezés |
2016.02.06 |
Kecskemét |
Történelmi Terem OB |
2. hely |
2016.02. 17-18 |
Budapest |
Európa Bajnokság |
1. hely |
2016.02.21 |
Budapest |
Pálya OB |
1. hely |
2016.03.19 |
Kecskemét |
Pálya OB |
1. hely |
2016.08.22-27 |
Sopron |
HDH-IAA 3D VB |
1. hely |
2016.08.31-09.03 |
Gyula |
HDH-IAA Történelmi VB |
1. hely |
2016.09.11 |
|
Dél-Alföldi Régió Bajnok |
1. hely |
2016.09.17 |
Eger |
Történelmi OB |
1. hely |
2016.09.17 |
Eger |
Történelmi Nemzetközi Bajnokság |
1. hely |
2016.11.05 |
Foktő |
DDR 3D Bajnokság |
1. hely |
2016.12.18 |
Hódmezővásárhely |
DAR 3D Bajnokság |
1. hely |
Kiskorú fiú kategória
Bencze Gábor - Alisca
Időpont |
Helyszín |
Verseny típusa |
Helyezés |
2016.02.21 |
Budapest |
IFAA Terem OB |
4. hely |
2016.03.20 |
Kecskemét |
WA Terem OB |
4. hely |
2016.05.28 |
Gödöllő |
Suli Íjász Bajnokság |
1. hely |
2016.08.22-27 |
Sopron |
HDH-IAA 3D VB |
4. hely |
|
|
DDR Pályaíjász Bajnokság |
1. hely |
2016.10.09 |
Tápiószentmárton |
Pályaíjász OB |
1. hely |